Menu strony ( rozwiń ↓ )

O mnie

O mnie

 

Witam, nazywam się Radek Piusiński. Jestem grafikiem komputerowym a także webmasterem.
Na co dzień projektuję strony internetowe, wszelkie materiały reklamowe dla firm oraz zajmuję się promocją w internecie.

Swoją przygodę z grafiką rozpocząłem ok 10 lat temu, kiedy to po raz pierwszy zbudowałem stronę www na jednej z lekcji informatyki. Nie minęło wiele czasu do przygotowania pierwszej komercyjnej witryny dla jednej z lokalnych firm. Z biegiem lat umiejętności rosły a zleceń przybywało. Około 6 lat temu zdecydowałem się zająć tym zawodowo.

Moja praca stała się pasją, dzięki czemu nieustannie się rozwijam. Przekłada się to również na całkowite zaangażowanie w podejmowanych projektach. Wciąż zgłębiam tajniki grafiki komputerowej, tworzenia marki i marketingu. Chętnie biorę udział we wszelkich powiązanych tematycznie szkoleniach.

Studia w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Informatyka w biznesie uwieńczyłem pracą licencjacką pt. “Znaczenie strony internetowej w działalności marketingowej przedsiębiorstwa”.

W chwili obecnej jestem Freelancerem. Współpracuję z agencjami reklamowymi, wydawnictwami, firmami, jak i osobami prywatnymi. Tworzę nowe marki od podstaw jak i wspieram już istniejące. Tworzę projekty logo, wizytówek, wszelkich reklam, ulotkek, opakowań, projektuję gotowe strony www, sklepy internetowe i aplikacje webowe a także pomagam w marketingu internetowym i pozycjonowaniu.

Dzięki stałej współpracy z drukarniami oferuję kompleksową obsługę klienta od pomysłu aż po gotowy produkt. W moich projektach kładę duży nacisk na oryginalność, przejrzystość i dokładność projektu tak by zwracał uwagę osób do których jest kierowany i budował pozytywny wizerunek firmy.

Chętnie podejmuję stałą współpracę z agencjami reklamowymi, wydawnictwami, firmami i osobami prywatnymi i jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Zapraszam do kontaktu.